Blog Firmowy FoldPage

Witamy na naszym blogu. Znajdziecie tu zarówno aktualności na temat naszej agencji, jak i informacje związane z pracą webdesignera, programisty i grafika.

Zapraszamy do lektury.

Kategorie wpisów na blogu:

12 luty
2013

Jak jeszcze dziś wygląda panel mBanku, wie każdy kto posiada konto w mBanku. Tak się złożyło, że ja też jestem jego klientką od prawie dwóch lat.

Do zalet obecnego panelu należy bez wątpienia jego przejrzystość i łatwość w dostępie do wszystkich usług mBanku. Rozkład elementów jest prosty i spójny.

11 luty
2013

Po co budować markę w Internecie?

Jeśli masz własną firmę, to na pewno ten temat Cię zainteresuje. Przeczytaj dlaczego warto budować swoją markę w Internecie. Czy budowanie marki jest opłacalne?

06 luty
2013

Jeśli się tutaj znalazłeś, zapewne jesteś zainteresowany stroną internetową dla swojej firmy?

Zapoznaj się z naszą ofertą, sprawdź jakie strony dla innych firm wykonaliśmy. Jeśli masz jakieś pytania do nas, to prosimy o kontakt z nami, na wszystkie pytania od Państwa odpowiemy.

10 styczeń
2013

Nadszedł oto nowy rok. Jak wiadomo czas przełomów, to też czas podsumowań i czas zastanowienia się nad przyszłością. Jak będzie wyglądał świat projektowania stron internetowych w roku 2013? Spróbujmy się zastanowić i odpowiedzieć na to ważne pytanie.

Końcówka roku pozwoliła na wyłonienie pewnych trendów, które powinny w roku 2013 być kontynuowane i dalej rozwijane. Warto o nich pamiętać zlecając wykonanie nowej strony internetowej.

05 listopad
2012

Czas leci szybko. Wszyscy to znamy. Im bardziej się starzejemy, tym czas leci szybciej. A jak jest w Internecie? Drodzy czytelnicy muszę was zmartwić: w Internecie jest jeszcze gorzej. Jeden rok internetowy to siedem kalendarzowych lat! To znaczy, że rok kalendarzowy w Internecie kończy się po niecałych 2 miesiącach. W Internecie co chwilę pojawiają się jakieś nowinki: CSS3, HTML 5. Pojawiają się nowe technologie, w których projektuje się strony, np. PHP, a jeszcze niedawno wystarczył zwykły HTML.

26 październik
2012

Nasza strona wzbogaciła się o firmowy blog. Agencja Interaktywna FoldPage wkracza oficjalnie w blogosferę. Tu przeczytacie aktualności na temat naszego studia, oraz różne ciekawostki i tajniki naszej pracy.

Zapraszamy do lektury!

Kod QR agencji interaktywnej FoldPage Agencja Interaktywna FoldPage
NIP 588-238-46-42
REGON 221476668
kontakt (at) foldpage.pl
tel. 501 164 030

Copyright © 2006-2016 FoldPage.pl

All rights reserved

Strona korzysta z plików Cookie do celów statystycznych oraz do zapewnienia większego komfortu użytkowania witryny. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności

Zapoznałem się z polityką prywatności i ją akceptuje